Poradna Šárky Veselé pro lepší pochopení souvislostí
Jmenuji se Šárka Veselá, narozena v roce 1975 ve znamení Vodnáře v Hradci Králové. Jsem vdaná a mám 3 děti. V současné době žiji s manželem a dětmi v Podbradci (cca 20km od Roudnice nad Labem,Slaného, Loun, 7km od Libochovic, Mšených Lázní, 30km od Litoměřic, 50km od Prahy....).

Kineziologie mě v roce 1998 velmi okouzlila a ovlivnila. Navštívila jsem sezení u celkem 3 terapeutek.
K jedné z nich jsem se vrátila po letech jako nadšená studentka, s cílem být dobrou terapeutkou. Rozhodla jsem se tuto metodu studovat a pomáhat sobě, mým blízkým a všem, kteří projeví zájem. Řekla jsem si, že když to může, tak jednoduše a bezbolestně pomoci mně a zpracovat velmi bolestné prožitky, bylo by skvělé, kdyby se ulevilo i ostatním.

A tak se stalo, že pracuji touto úžasnou metodou a snažím se pomáhat lidem nalézt rovnováhu a vnitřní klid. Cítím velkou radost a naplnění, jak z práce, tak z dalšího sebevzdělávání a rozšiřování mých vědomostí.

Nikdy není pozdě udělat změny v našem životě, urovnat vztahy v rodině, zlepšit zdravotní stav nebo najít ztracené sebevědomí. Důležité je si uvědomit, že my jsme zdrojem zázraků.
 

Na cestě k sebepoznání a objevování Vašich skrytých zdrojů a možností Vám přeji hojnost lásky, uvědomění, radosti, svobody, pokory, úcty, odpuštění a přijetí.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one